23°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Молодь Дніпропетровщини довіряє міській владі та поліції

Чи почуваються українці в безпеці? Чи толерантні вони один до одного? Чи довіряють владі? Дніпропетровщина стала одним із шести пілотних регіонів, на прикладі яких вивчать рівень безпеки в Україні. Про це йшлося на круглому столі у ДніпроОДА.
Рівень безпеки регіону вивчав Національний інститут стратегічних досліджень за 22 критеріями – конфліктність, криміногенність, толерантність, довіра до влади. Результат – паспорт безпеки регіону – презентували на круглому столі. 
Досліджували, перш за все, настрої молоді, адже вона жвавіше реагує на будь-які зміни в суспільстві. Моніторинг проходив у ігровій формі – студенти малювали інфографіку й оцінювали критерії безпеки за 10-бальною шкалою.
Найвище учасники моніторингу оцінили економічну самодостатність регіону. Високий і показник довіри до місцевої влади. Понад 70% мешканців підтримують розвиток інфраструктури. А ще, молодь позитивно характеризують рівень релігійної свободи та толерантність у суспільстві. 
«Порівняно із західними регіонами, на Дніпропетровщині набагато вищий рівень довіри до поліції. Отже, тут мешканці почуваються під надійним захистом держави», – розповів старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень Валерій Кравченко. 
«Бажано, щоб такі дослідження охоплювали якомога ширші верстви. Молодь – найпрогресивніша, але тільки частина населення регіону. Важливо враховувати й думку мешканців зрілого віку – тоді ми матимемо більш об’єктивну оцінку рівня безпеки регіону», – наголосила заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами ДніпроОДА Тетяна Романовська.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.