0°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 70%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

«Молодь за чистий Дніпродзержинськ»

У рамках проведення місячника з благоустрою міста Дніпродзержинськ департаментом молоді та спорту міської ради проведено роботу щодо залучення учнівської та студентської молоді вищих та професійно-технічних навчальних закладів до заходів з прибирання території, прилеглої до начальних закладів. Повідомляє прес-служба міської ради.

Так, 9 квітня 2016 року департаментом спільно з Молодіжною радою, учнями та студентами навчальних закладів міста організовано та проведено еко-акцію «Молодь за чистий Дніпродзержинськ» із прибирання зеленої зони, прилеглої до 10-го мікрорайону лівобережної частини міста.

З метою відновлення, належного утримання, упорядкування з урахуванням особливостей їх використання навчальними та спортивними закладами проведено ряд заходів щодо приведення територій   у належний санітарний стан, а саме: ліквідування стихійних сміттєзвалищ  на територіях закладів, упорядкування квітників, підрізка кущів, прибирання та вивезення сміття, підготовка спортивних об’єктів до тренувань та змагань тощо.

Департамент молоді та спорту щиро вдячний тим, хто знайшов час, щоб зробити місто чистішим і охайнішим. Дніпродзержинськ це наше рідне місто і тільки ми можемо зробити його ще кращим!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.