-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

Молодих кам’янчан закликають вести здоровий спосіб життя

Молодь – потужна рушійна сила громади, а здорова молодь – це міцне суспільство. Від початку 2017–2018 навчального року департамент з гуманітарних питань міської ради проводить інформаційно-профілактичну акцію «Вибір за тобою».  Її мета – виховання у молоді активної життєвої позиції, спрямованої на утвердження здорового способу життя, профілактика негативних явищ та асоціальної поведінки.

У рамках акції в 17 загальноосвітніх школах та 6 вищих і професійно-технічних навчальних закладах міста з молоддю проводяться бесіди на теми «Я маю право», «Наслідки правопорушень», «Правда про наркотики», «Шкідливість електронних цигарок та тютюнопаління», «Профілактика шкідливих звичок», «Попередження ранньої вагітності та венеричних захворювань», «Застереження суїцидальної поведінки та суїциду» тощо. Участь у заході взяли понад 2,5 тисячі учнів та студентів.

Міська акція проводиться за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Новий час», Центру планування сім’ї та репродукції людини, місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, ювенальної превенції Кам’янського відділу поліції і міського центру здоров’я та медицини спорту.

Джерело: Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.