Вітер: 9.66 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Мотокросмен із Кам’янського візьме участь у європейських змаганнях

У Сумах пройшов перший етап Чемпіонату України з суперкросу, присвячений пам’яті мотогонщика Андрія Безсонова, який трагічно загинув минулого місяця.

Ще зовсім недавно Андрій виступав на цій трасі та радував уболівальників. На знак пам’яті всі спортсмени класів МХ1 і МХ2 виступали під його улюбленим 37-м номером. У класі МХ2, де раніше змагався Андрій Безсонов, перемогу здобув студент Кам’янського індустріального коледжу Дмитро Чернов. Друге місце посів Семен Неруш із Дніпра, третім став Антон Лозовий (Сумська область).

Тепер Дмитро Чернов у складі юніорської збірної України вирушить до польського Гданська, де з 7 по 9 вересня пройде Європейський крос Націй. Торік Дмитро вже брав участь у цих змаганнях. Тоді він виступав на мотоциклі «КТМ 125», і наша збірна посіла десяте місце. На даний час він змагається в більш потужному класі 250 на мотоциклі «Husqvarna 250».

До речі, членам збірної України вже присвоїли стартові номери. Під № 37 на старти вийде Чернов.