25°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 35%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.43   EUR 30.83
Увійти

Моя нова поліція

Реформа, що нещодавно відбулася в органах поліції, поки що не до кінця зрозуміла для більшої частини населення. Щоб ближче познайомити городян із принципами роботи нових поліцейських, міська центральна бібліотека ім. Шевченка проводить на своїй базі низку семінарів у рамках всеукраїнського проекту «Нова поліція».

За словами модератора проекту Лариси Лощенкової, головна мета таких зустрічей – це розповісти населенню про реформу, що відбулася в органах поліції. Адже населення повинно мати більше довіри до нових поліцменів та розуміти, що ці люди стоять на сторожі громадського порядку.

Це вже друга така зустріч у стінах бібліотеки. Цього разу на семінар завітали студенти медичного училища. Молоді люди мають активну життєву позицію, тож дуже цікавляться реформою, що відбулася у лавах поліції.

Цього разу для учасників семінару організували скайп-зустріч із Дніпропетровською обласною бібліотекою, яка запропонувала молодим людям цікаву скайп-гру на відстані за участю Дніпропетровських полісменів.

Дніпродзержинська молодь мала змогу спостерігати за інтелектуальною грою, що відбувалася у стінах бібліотеки, а по закінченню студенти могли задати питання стосовно роботи нової поліції, які найбільше хвилюють їх сьогодні.

Організатори проекту «Нова поліція» збираються і надалі активно впроваджувати його у життя та знайомити городян із принципами роботи охоронців громадського порядку.

 

Автор: Катерина Узунова

Оператор: Ігор Василенко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.