27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 34%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.48   EUR 30.83
Увійти

На Дніпропетровщині обрали переможців конкурсу «Студент року»

Конкурс на кращого студента проходить на Дніпропетровщині з 2012-го року. У ньому два етапи. Спочатку кращих визначають на місцях. Далі, хлопці та дівчата змагаються вже на обласному рівні, розповіла начальник управління Департаменту освіти і науки ДніпроОДА Любов Кравченко. 
Цьогоріч, за першість боролися 107 студентів, з них обрали півсотні лауреатів, дипломатів та переможців у десяти номінаціях. 
Лідер у номінації «Волонтер року» – студент Дніпропетровської медакадемії Іван Іванцов. «Громадський діяч року» – студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ілля Жужман. Кращий у номінації «Інноваційний прорив року» – студент Криворізького державного педагогічного університету Руслан Шпонька. «Лідер студентського самоврядування року» – студентка Криворізького економічного інституту Аліна Кузьмич. 
Перемогу у номінації «Митець року» отримав студент Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Олександр Штирбу. «Розумник року» – студентка Придніпровської держакадемії будівництва та архітектури Лідія Тьошина. «Спортсмен року» – студент Університету митної справи та фінансів Давид Хорава. Лідери у номінації «Студентський засіб масової інформації року» – студентське телебачення «Customs TV» Університету митної справи та фінансів. «Унікальна номінація року» – у студента Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Дмитра Бурака. Кращою у «Художній самодіяльності року» визнали студентку Криворізького державного комерційно-економічного технікуму Марію Жук. 
Переможці отримали пам’ятні дипломи та подарунки. 

Останнє редагування Вівторок, 28 листопада 2017 08:34

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.