-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.08   EUR 30.58
Новини 24

На Дніпропетровщині оголошено про старт третьої Премії облради

 

Торік голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов ініціював Премію обласної ради. 15 березня стартує прийом документів на новий етап. Це вже третій конкурс, починаючи з минулого року.

У 2017 році обласною радою було проведено дві Премії, де переможцями вийшли 100 осіб віком до 35 років. Кожен з них – яскравий приклад талановитої, амбіційної та цілеспрямованої молоді Дніпропетровщини.

Усі переможці зробили свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. Премії розподілені за різними категоріями, серед яких – наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

Наприклад, минулого разу в переможці вийшов 17-річний хлопець, що врятував маленьку дівчинку, яка тонула у крижаній воді.  Юна студентка Медичної академії, аби допомогти літнім людям, що живуть у віддалених селах області, організовує волонтерські поїздки з командою лікарів. Мешканка села завдяки участі у канадському проекті змогла збудувати прибуткову молочну ферму. Один хлопець написав підручник із хімії англійською мовою, інший – підкорив аудиторію своїм співом, а дехто заслуговує на подяку, просто виконуючи свою щоденну роботу,  –  серед них журналісти, лікарі, волонтери.

Метою конкурсу є визнання молодих талантів Дніпропетровщини, для яких передбачається грошова винагорода. Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тис. грн., з яких вираховують податки. Премія охоплює різноманітні напрями. Тож обов’язково долучайтеся і подавайте свої заявки. Перший етап – подання необхідних документів, другий – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради, третій етап – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні. Усі деталі стосовно процедури подання документів, порядку проведення конкурсу та інші питання можна дізнатись:

за телефоном 056-732-08-95, 063-680-22-23, Юлія.

за посиланням http://oblrada.dp.gov.ua/vote/

«У Дніпропетровській області живуть, навчаються і працюють насправді гідні українці. Молоді бізнесмени, активні громадські діячі, волонтери, лікарі та багато інших. Такі люди заслуговують на гідну мотивацію і вдячність з боку держави та суспільства. Логічно, що, коли вони її не отримують, то втрачають бажання працювати задля цієї певної країни. Саме тому головною метою нашого конкурсу є підтримка талановитих спеціалістів, аби, так би мовити, запобігти «відтоку мізків» з України», – зазначив голова обласної ради Гліб Пригунов.

Джерело: Дніпропетровська обласна рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.