3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 51%

Вітер: 28.97 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

На Дніпрпетровщині падає народжуваність

За 10 місяців поточного року на Дніпропетровщині відбулося 20 276 пологів, а це, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 11 % менше, повідомила Катерина Каїр, головний спеціаліст Департаменту охорони здоров'я ОДА.

«Основною причиною є соціальна напруга в суспільстві. Як тільки погіршується економічна складова, ми тут же бачимо зниження народжуваності. Свою роль в зниженні кількості пологів грає й міграція. Багато молодих людей їде вчитися і працювати за кордон», - каже Катерина Каїр.

Ще однією з причин зниження народжуваності є те, що в області катастрофічно зменшується кількість репродуктивного потенціалу. Якщо у 2000-му році в нашій області було близько 100 тисяч дівчаток-підлітків від 15 до 17 років, то до кінця 2016-го року це число зменшилося майже у три рази –до 36 тисяч дівчаток-підлітків. Це пов'язано з негативними наслідками 90-х років, коли в Україні різко впала кількість пологів і діти, які народилися в той час, зараз вступають у репродуктивний вік », - розповіла спеціаліст.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.