Кам’янське

USD 26.18   EUR 29.43
Новини 24

На Колеусівській запустили новий фонтан і створюють зону відпочинку

Благоустрій проводиться поряд із «Відділенням соціальної адаптації» територіального центру Південного району. Роботи ведуться за дорученням міського голови Андрія Білоусова, який 22 червня провів на об’єкті робочу нараду.

На даний момент тут створено і запущено новий фонтан. У ході наради було оголошено, що вже наступного дня розпочнуться будівельні роботи з переобладнання літньої естради. Тут демонтують іржаві металеві конструкції на глядацькому майданчику перед сценою і укладуть сучасне покриття, а лави встановлять уздовж всього бетонного парапету. Сцену теж повністю приведуть до ладу, відновлять її цегляну стіну і сходинки. Зовнішнє освітлення поруч із фонтаном вже облаштовано, освітять і готовий естрадний майданчик.

Незважаючи на те, що фонтан запустили всього за кілька годин до того, і працював він у тестовому режимі, поруч із водним об'єктом уже веселилися перші відвідувачі. Діти, які цього спекотного дня не потрапили на пляж, залюбки скористалися нагодою похлюпатись у воді. Місцеві жителі були приємно здивовані таким нововведенням у їхньому районі, враховуючи його віддаленість від центру міста, і висловлювали вдячність міському голові за увагу і турботу.

Андрій Білоусов зазначив, що роботи з благоустрою території триватимуть близько місяця, і відкриття нової зони відпочинку заплановано на середину липня.

«Ми продовжуємо створювати людям гідні умови для життя в місті та працювати над відновленням культурних об'єктів. Торік ми відродили тут спорткомплекс і клуб, створивши на їх базі «Відділення соціальної адаптації». Сьогодні упорядковуємо прилеглу територію, щоб мамам із малюками та підліткам було де гуляти, а люди старшого віку могли проводити тут свій вільний час», – сказав міський голова.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.