Вітер: 9.66 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

На лівобережжі Кам’янського відбулися змагання з пляжного футболу

21 серпня в лівобережній зоні відпочинку Федерація футболу міста Кам’янське спільно з міським центром «Спорт для всіх» провели Кубок «Незалежності» з пляжного футболу, приурочений до Дня Незалежності України.

У першій половині дня на піщаному майданчику змагалися дитячі колективи. За нагороди боролися чотири команди: дівчата («Метеор» і «Дніпряночка») і хлопці – «Амкал» (СШ № 29) та «Юніор» (дитячий протитуберкульозний санаторій). Вигравши всі зустрічі, переможцем Кубку «Незалежності» вперше стала команда 29-ї школи, яку тренує Сергій Хомчик. Наступні місця дісталися командам «Юніор», «Дніпряночка» і «Метеор». Незалежно від зайнятих місць, усі футболісти отримали нагороди. Кращим гравцем змагань визнана Ілона Новосельцева, якій вручили кришталеву вазу і медаль.

У вечірній частині змагань зустрічалися дорослі команди. Головний приз дістався футболістам «Металурга», які у фіналі перемогли з рахунком 3:1 своїх давніх суперників – команду ДМК. «Бронзу» поділили футбольні колективи «Дреден» і «ГРС». Усі футболісти отримали від Федерації футболу міста грамоти, медалі та призи.