Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

На майдані Калнишевського відбувся незрозумілий мітинг

Ранок 20 червня видався для Кам’янського гарячим. Біля міської ради зібрався мітинг, що мав на меті захист місцевих підприємців, торговельні точки яких були демонтовані згідно з рішенням виконавчого комітету. Відстоювати право на діяльність бізнесменів вийшли представники Дніпропетровської громадської організації «Самозахист підприємців».

До Кам’янського вони прибули організовано: два автобуси, мікрофон, плакати, стяги своєї та інших організацій. Активісти вміло «заводили» натовп виконанням гімну України та вигуками, які вже стали звичними для подібних заходів.

Біля міськради зібрались і місцеві мешканці – противники «наливайок». Вони наголошували, що демонтаж цих сумнівних закладів у Кам’янському є правильним рішенням міської влади.

Сторони майже одразу розділила стіна з правоохоронців. Зрештою це допомогло уникнути будь-яких фізичних сутичок.

Промови та вимоги мітингарів були досить розпливчастими. Спочатку голова ГО «Самозахист підприємців» Віктор Боровинський намагався внести «ясність» у цей захід. Здавалося, були знайдені навіть спільні цілі обох сторін.

Але з цього розпочався своєрідний монолог «Самозахисту підприємців». Виступали кам’янські та дніпровські підприємці, зокрема – прихильники партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі. Не обійшлося й без образливих висловів на адресу кам’янчан.

Зрозуміти справжню мету мітингувальників було складно. Здавалося, вони не слухали не лише мешканців міста, куди приїхали, але й один одного. Кам’янчани ж, у подвір’ях яких зникли кіоски з несанкціонованим продажем алкоголю, висловлювали підтримку таким діям місцевої влади.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.