-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.78
Новини 24

На мостовому переході ремонтуватимуть деформаційні шви

На мостовому переході через річку Дніпро в Кам'янському встановлять нові деформаційні шви. Про це розповів директор Департаменту ЖКГ та будівництва Кам'янської міської ради Сергій Понізов.

За дорученням міського голови Андрія Білоусова Департамент замовив проектній організації «Технотранспроект» виконання проектно-кошторисної документації по двох об'єктах: капітальний ремонт третього, по ходу пікетажу, деформаційного шва, розташованого на правій естакадній частині мостового переходу через Дніпро в районі вулиці Тритузна, і другого деформаційного шва на лівій естакадній частині мостового переходу.

Проектами передбачено заміну існуючих деформаційних швів на нові сучасні типу «Maurer», які поставляються з Німеччини в зібраному вигляді та в повній комплектації. Довжина однієї конструкції – близько 14,7 м. Шви повністю перекривають автомобільний проїзд і пішохідний тротуар.

Проведення тендеру на закупівлю робіт по двох вищезгаданих об'єктах призначено на січень 2018 року. З огляду на те, що термін заводського виконання деформаційного шва становить 3 місяці, роботи з капітального ремонту розпочнуться в квітні наступного року.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.