-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.78
Новини 24

На сесії Кам’янської міської ради

23 лютого відбулося чергове 22-ге пленарне засідання Кам’янської міської ради. Депутатський корпус ухвалив понад 50 основних та додаткових питань черги денної.

На початку засідання міський голова Андрій Білоусов повідомив, що депутати Валентина Капінус, Микола Полинько, Артур Круть, Костянтин Саусь і Марина Гурська вийшли з депутатської фракції партії «Опозиційний блок» та утворили депутатську групу під назвою «Сильні разом».

Далі депутати почали розгляд питань порядку денного. Затверджено зміни до низки програм, зокрема – соціально-економічного та культурного розвитку міста, розвитку житлового господарства на 2016–2020 роки, містобудівної діяльності та створення геоінформаційної електронної містобудівної кадастрової системи Кам’янського на 2014–2020 роки та інших.

Ухвалили депутати й такі питання, як ліквідація комунального підприємства «ДЖО», програми розвитку підприємств «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» та «КАТП 042802». Підтримано програму забезпечення громадського порядку та громадської безпеки у Кам’янському на 2016–2020 роки. Завдяки останній ухвалі міська поліція отримає на розвиток півтора мільйона гривень із бюджету.

Свого роду кульмінацією сесії став розгляд депутатського запиту від фракції «Свобода» щодо підняття біля Кам’янської міської ради революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.

Своє обурення з цього приводу висловила депутат міської ради Валентина Капінус. На її думку, червоно-чорний стяг може стати джерелом ідеологічних конфліктів серед містян.

І доказів цим словам чекати довго не довелося. Просто у залі між депутатами Валентиною Капінус та Ігорем Максимовичем сталася невелика сутичка. На щастя, ніхто не постраждав. Згідно з результатами голосування, запит не було підтримано.

У другій половині сесійного засідання було прийнято низку інших вагомих питань.

«Затверджено такі важливі рішення, як співфінансування з міського бюджету об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, зміни до «бюджету участі» стосовно подовження терміну подання проектів, доповнення програми підтримки людей з обмеженими можливостями. Вважаю, що сесія пройшла вдало: переважну більшість питань було ухвалено, а це значить, наші виконавчі органи працюють продуктивно, з депутатами налагоджена співпраця», – підсумував секретар міської ради Олександр Залевський.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.