-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.13   EUR 30.83
Новини 24

На цирковій виставі у Дніпрі знепритомніли тварини

Кілька десятків людей мітингували в Дніпрі 12 січня. Вимагали від чиновників міськради заборонити використовувати тварин у місцевому цирку «Чинізеллі». Там жорстоко ставляться до утриманців і погано їх доглядають, говорять дніпровці.

На мітинг люди вийшли після останньої вистави цирку. Помітили, що тварини виснажені і не можуть виконувати накази дресувальників. Тхір знепритомнів, левиця падала з тумби, на яку вилазила.

— Жахливе видовище, — каже 58-річна Наталія Орленко з Дніпра. — Сумно було на це дивитися. Циркачі штрикали тварин палицями. Ніхто не плескав у долоні.

Люди склали листа до міського голови Бориса Філатова з вимогою заборонити використання тварин у цирку. Відповіді поки що немає.

— Стаціонарні цирки не обходяться без приїжджих звірів. Їх перевозять у металевих машинах без опалення, нормального кондиціонування, освітлення, — розповідає член товариства захисту тварин «Вірність» 45-річна Валерія Ковальова. — В таких умовах тварини хворіють, заражаються. Самі страждають і наражають на небезпеку глядачів — дітей і дорослих. Швидкої реакції мера ми не чекаємо. Ще не раз повинні збиратися на мітинги, аби нас почули.

У цирку заперечують жорстоке поводження з тваринами.

Джерело: gazeta.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.