-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 89%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Новини 24

На «Укрпошті» зарплата зросте вдвічі

ПАТ "Укрпошта" з 1 листопада розпочинає поетапне підвищення заробітних плат співробітникам підприємства. Про це йдеться на сайті компанії.

В першу чергу, процес торкнеться співробітників відділень поштового зв'язку в містах-мільйонниках і обласних центрах. Так, ставка операторів відділень виросте майже в два рази і складе 7,5 тис. грн. Начальники відділень, а також їх заступники будуть отримувати близько 14,5 тис. грн. "В першу чергу заробітна плата буде збільшена тим начальникам відділень поштового зв'язку та їх заступникам, які показали відмінні результати під час проведення моніторингу рівня управлінських навичок керівного складу об'єктів поштового зв'язку", - відзначають в "Укрпошті".

Крім підвищення самої ставки на підприємстві, також впровадили нову систему преміювання (наприклад, за виконання плану, за продажі), яка мотивує співробітників працювати ефективніше.

В "Укрпошті" обіцяють, що протягом 2018 року поетапне підвищення заробітної плати чекає й інші категорії співробітників підприємства по всій країні.

За даними підприємства, фонд оплати праці працівників в структурі витрат "Укрпошти" складає майже 70%. За 9 місяців поточного року він склав 2,37 млрд грн, заробітна плата співробітників за цей період зросла на 34%.

Останнє редагування Четвер, 02 листопада 2017 15:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.