-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 28.13   EUR 32.03
Новини 24

На засіданні виконкому міської ради

24 січня у Кам’янському відбулося перше в цьому році засідання виконкому міської ради. Виконавчий комітет затвердив порядок виконання заходів низки програм, раніше ухвалених депутатами на сесії, визначив розмір плати батьків за харчування  у дошкільних закладах та визнав котів частиною екосистеми міста.

Розпочали засідання з приємного – міський голова Андрій Білоусов вручив відзнаку «Мати-героїня» Ірині Молчановій, яка народила сімох дітей. Далі продовжили згідно з порядком денним. Зокрема, одноголосно було затверджено порядок виконання заходів міських програм, підготовлених управлінням соціальної політики міськради. Серед них – «Родина героя» та програма соціального захисту населення, розрахована до 2022 року. Далі на засіданні підтримали рішення про встановлення плати батьків за харчування у дитсадках.

«Щороку в січні рішенням виконавчого комітету затверджується батьківська плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах. Торік ця плата становила 60 відсотків від загальної вартості харчування. За ініціативою міського голови Андрія Білоусова збільшено бюджетне фінансування на харчування дітей. І в цьому календарному році батьківська плата залишиться на тому ж рівні, але складатиме 55% від загальної вартості, яка зростає», – зазначила Тетяна Онищенко, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради.

На засіданні також було затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій і вивезення побутових відходів, встановлено вартість повного технічного обслуговування ліфтів.

Ухвалено рішення про вручення відзнак міського голови, створення дитячого будинку сімейного типу та присвоєння почесного звання «Мати-героїня» кам’янчанкам Вікторії Копиловій та Олені Павлюткіній. Окрім усього, відсьогодні, згідно з рішенням виконкому, коти стали частиною екосистеми міста.

Як пояснив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Сергій Понізов, коти часто заходять у підвали будинків, де знищують пацюків та мишей. Закриття підвалів та вентиляційних отворів може спричинити загибель тварин у цих приміщеннях або завадити їх боротьбі з гризунами. Рішення виконкому зобов’язує комунальне підприємство «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» не створювати перешкод для виконання котами природної дератизації та забезпечувати їм доступ до підвальних приміщень, особливо взимку.

Наостанок члени виконкому підтримали низку рішень, підготовлених департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно, управлінням містобудування та архітектури міської ради. Також виконком розглянув житлові питання, підготовлені адміністраціями районів міста.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.