29°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Наметовий спортивно-тренувальний табір закрився до наступного року

Наметовий спортивно-тренувальний табір став для кам’янських спортсменів приємним цьогорічним відкриттям. Його створення ініціював голова міської Федерації тхеквондо Олександр Кірпа. На початку літа з такою пропозицією він звернувся до міського голови Андрія Білоусова, який ідею підтримав. Більш того обладнано усе було  за вкрай короткі строки і вже 15 червня до табору заїхали перші відпочивальники.

Розташувався наметовий табір на березі Єлизаветівського котловану. Протестувати місце відпочинку приїхали юні акробати, тхеквондисти та чимало представників інших видів спорту. Саме тут вони готувалися до змагань, відпочивали та спілкувалися.

17 серпня відбулося урочисте закриття першого табірного сезону. У заході взяли участь діти, їх батьки, представники спортивних шкіл та міської влади. Під час свого виступу очільник міста Андрій Білоусов відзначив, що перший досвід спортивного табору для молоді пройшов успішно, тож проект буде продовжено.

На адресу організаторів звучало багато слів подяки. Батьки відзначали позитивні зміни у своїх дітях.

«Наша команда провела тут тиждень перед чемпіонатом України, де ми показали хороший результат. Я дуже сподіваюся, що наступного року ми знову приїдемо сюди тренуватися», – каже Роман, спортсмен федерації тхеквондо.

На останок Андрій Білоусов підкреслив, що в подальшому табір буде вдосконалюватися, будуть створені більш комфортні умови для проживання дітей.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.