-1°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 74%

Вітер: 35.40 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Нарада щодо проблем ДМК

26 червня у актовій залі інженерного корпусу ДМК під керівництвом генерального директора ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» В’ячеслава Мосьпана відбулася нарада с профактивом підприємства. В ній взяли участь – адміністрація комбінату, перший заступник міського голови Олександр Чернишов, голови цехових комітетів, лідери профспілкових організацій «Металіст» та «Металург» , представники трудових колективів.

У ході зустрічі були розглянуті 3 основні питання, а саме: фінансовий стан підприємства, його основних фондів та кадрове забезпечення.

Генеральний директор підприємства зазначив, що меткомбінат вже понад 2 місяці не працює в повну силу, внаслідок чого виникли проблеми: зниження заробітної платні, відтік кваліфікаційного персоналу та інше. Далі на нараді були представлені доповіді про фінансове та технічне положення підприємства.

Перший заступник міського голови Олександр Чернишов зазначив, що у зв’язку із тяжким станом містоутворюючого підприємства, були направлені відповідні листи на адресу акціонерів ДМК та на ім’я Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  

Наприкінці зустрічі В’ячеслав Мосьпан пообіцяв, що спільно з місцевою владою дирекція буде вирішувати питання тимчасового працевлаштування металургів, зокрема на комунальних підприємствах міста та громадський роботах.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.