28°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 33%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.63
Увійти

Нардеп пропонує ввести обов'язкове харчування для учнів 1-12 класів

17 листопада 2017 року Верховній Раді був зареєстрований законопроект №7314 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення обов'язковим харчуванням учнів установ загальної середньої освіти)».

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на 21 квітня 2015 року налічується загрозливе кількість дітей у віці 7-14 років і 15-17 років із захворюваннями органів травлення. Для усунення захворюваності народні обранці зареєстрували у Верховній раді відповідний законопроект, ініціатором якого виступив народний депутат Олег Барна.

Так, законопроект пропонує зобов'язати органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечити безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з неповних та багатодітних сімей, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, дітей з сімей , які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

Крім того, учні 1-11 (12) класів установ загальної середньої освіти державної і комунальної форм власності забезпечуються обов'язковим харчуванням за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Відзначається, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у розмірі, що не перевищує 70% від вартості харчування, сума визначається органами місцевого самоврядування.

Останнє редагування Понеділок, 27 листопада 2017 16:43

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.