13°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 81%

Вітер: 6.44 km/h

USD 28.13   EUR 33.08
Увійти

Нарешті дочекалися

Ще минулого  року  ліфтове господарство нашого міста, бажало кращого. Велика кількість ліфтів в різних куточках Кам’янського протягом багатьох років знаходилися у занедбаному  стані. Більше за інших від цієї проблеми потерпали мешканці БАМу, де не виконував свої функції кожен другий ліфт.

Мешканці будинку, що за адресою Дунайська 43,  із жахом згадують, як ще в далекому 1995 році викрадачі металобрухту розібрали ліфтові кабіни у їхньому будинку ,  з тих пір люди почали пішки підійматися на верхні поверхи. Звернення до влади усіх рівнів ніякого позитивного результату не принесло. Першим, хто звернув увагу на проблему городян , став міський голова Андрій Білоусов.

Отже,  цього року завдяки інвестиціям з міського та обласного бюджету усі шість ліфтів у будинку відремонтували. На урочистий запуск ліфтових кабін приїхав особисто очільник міста Андрій Білоусов та директор департаменту житлово – комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА Андрій Коломієць.

Міський голова разом із депутатами та гостями з області здійснили пробний запуск ліфту та проїхали на ньому до 9 поверху. Відтепер мешканці цього будинку зможуть користуватися новими ліфтовими кабінами . Слід зазначити, що цього року на ремонт ліфтового обладнання з бюджетів усіх рівнів було виділено 7 мільйонів гривень.

Автор: Катерина Узунова

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.