20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 74%

Вітер: 17.70 km/h

USD 27.93   EUR 32.18
Увійти

Нас чекає 2 тижні темноти

Восени на Землю опуститься темрява на 2 тижні. Про це пишуть «Vlasti.net».

З даними астрономів з NASA це відбудеться з 15 по 29 листопада. Причиною такого явища може стати глобальна подія, які відбувається між Юпітером та Венерою.

Голова американського космічного агентства Чарльз Болден отримав тезиси з доповіді на тисячу сторінок, складеного адміністрацією Білого будинку. Суть документа полягає в тому, що у поточному році Венера та Юпітер зіткнуться з паралелізмом. Перша планета пройде на південному заході другої, випромінюючи в 10 разів яскравіше світло.

Явище буде супроводжуватися нагріванням газу на Юпітері та виникненням відповідної реакції. Зазначається, що під час даного паралелізму в космосі виділиться безпрецедентна кількість водню. Газоподібний водень вступить в контакт з земним Сонцем і спровокує потужний вибух на поверхні Світила.

Явище буде супроводжуватися різким збільшенням температури поверхні Сонця до 9 тис. градусів по Кельвіну в одну мить. Близько 15 діб Світило буде відновлювати свою температуру і повертати свій звичний колір, який тимчасово зміниться на синій.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.