-1°C

Кам’янське

Зливи сніг

Вологість: 91%

Вітер: 27.36 km/h

USD 28.08   EUR 31.98
Новини 24

Найгуманніша професія у світі

До всеукраїнського дня бібліотекаря у міській бібліотеці імені Шевченка пройшов урочистий захід, присвячений цьому святу. В його рамках відбулася церемонія нагородження у різних номінаціях і номери художньої самодіяльності. Нагороджували кращих співробітників і кращих читачів.

Захід зібрав бібліотекарів міста, представників міської ради і просто тих, хто небайдужий до читання. Вітальне слово на початку було надано заступнику начальника відділу культури міської ради Ірині Вовчек. Окрім поздоровлень вона зробила бібліотеці цінний подарунок – книгу «Погляд крізь століття», що розповідає про історію нашого міста. Подарунок можна вважати унікальним, оскільки офіційної презентації даної книги ще не відбулось. До речі, вихід «Погляду крізь століття» присвячений сторіччю отримання Кам’янським статусу міста.

Приємні слова сказала і директор бібліотеки ім. Шевченка Тетяна Герасюта. Вона висловила щире захоплення тим, що бібліотека бере активну участь не лише у культурно-просвітницькому просторі. Крім цього, директор зазначила, що за останній час професія бібліотекаря стала більш різноманітною і зараз це більше ніж просто облік та видача книжок читачам.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.