12°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.13   EUR 32.58
Новини 24

Не упусти свій шанс!

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України «Про організацію та проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році», оголошено конкурс із визначення проектів молодіжних та дитячих громадських організацій на 2018 рік.

Основними завданнями конкурсу є формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді; популяризація та утвердження здорового способу життя; створення умов для працевлаштування молоді, самозайнятість молоді; забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб; забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва тощо.

Право брати участь у конкурсі мають всеукраїнські і місцеві молодіжні та дитячі громадські організації, що є зареєстрованими у встановленому порядку не пізніше ніж за два роки до моменту проведення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються Міністерством молоді та спорту України до 17 травня 2017 року. Детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна дізнатися за посиланням http://dsmsu.gov.ua.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.