0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 14.48 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Неплатники аліментів не зможуть виїжджати з України, полювати і водити автомобіль

Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів (№7277).

Законом встановлюється, що за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців, державний виконавець виносить вмотивовані постанови: про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України та про встановлення тимчасового обмеження для нього у праві керування транспортними засобами - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Крім того, законом визначено випадки, коли тимчасове обмеження боржника у праві керувати транспортними засобами не може бути застосовано. У цьому випадку, застосують виконання суспільно корисних робіт строком від 120 до 240 годин. У разі ухилення порушника від виконання покарання, строк бути замінений адміністративним арештом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.