-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

«Нова Пошта» оприлюднила тарифи: що змінилося

19 березня «Нова Пошта» оприлюднила оновлені тарифи. І хоча самі ціни на перший погляд практично не помінялися, відправляти деякі посилки стане дорожче за рахунок змінених підходів при розрахунку вартості послуг. UBR.ua розібрався, на скільки подорожчає сервіс компанії після введення нової тарифної сітки.

Ключова зміна, що торкнулася невеликих (до 30 кг) відправлень, полягає у повній відмові від тарифікації відправки дрібних конвертів. Відправлень масою до 0,1 кг більше немає в прайсі компанії. Тепер будь-яке відправлення коштуватиме, як посилка масою до 0,5 кг. Тобто ціна відправки невеликих пакетів документів збільшилася на 5 грн. У межах міста такі відправлення коштують 25 грн., по області 30 грн., а по Україні – 35 грн.

Також компанія скасувала тариф для відправки посилок масою від 10 до 15 кг. Тепер доставляти такі вантажі будуть за ціною 20-кілограмових. Тобто ціна зросте на 10 грн. за одну відправку – до 70-80 грн.

Разом з тим, «Нова Пошта» запустила новий обласний тариф. Тепер відправляти посилки всередині однієї області буде на 5 грн. дешевше, ніж раніше. Раніше такі відправлення тарифікувалися за всеукраїнським прайсом.

Значніше помінялися ціни для доставки великих вантажів (понад 30 кг). Вартість відправки в межах міста не змінилася – 90 грн. + 1,5 грн. за кожен кілограм понад базові тридцять. Припаде до душі клієнтам і обласна «такса» 95 грн. + 2 грн./кг. А ось доставка посилок на великі відстані зміниться у ціні.

Мінімальна і максимальна ціна відправки залишилися попередніми. Зате замість 8 тарифних зон компанія залишила всього 4. Отже, в ряді випадків відправлення по Україні об'ємних і важких посилок відчутно подорожчають.

Змінилися й підходи при тарифікації послуги адресної доставки або забору посилок. Тепер компанія буде брати додатково по 50 грн. за кожні 100 кг вантажу. Для відправників відносно невеликих посилок (30-75 кг) це збільшить ціну на 15 грн. А ось за адресну доставку найважчих посилок масою 900-1000 кг доведеться заплатити аж 500 грн. Раніше така послуга коштувала лише 150 грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.