27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 21%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.83
Увійти

Нова соцмережа для українців

Через санкції, прийняті Президентом України проти російських онлайн-сервісів і окремо соціальних мереж, українські користувачі знаходять альтернативні способи доступу до них, або ж освоюють інші сервіси.

У травні стартувала соцмережа Ukrainians, що мала стати альтернативою сайту ВКонтакте. 5 весесня мережу було закрито, як повідомляє видання “Кореспондент”.

На початку вересня поточного року стало відомо, що запущено ще одну українську соцмережу. Проект отримав назву Woolik. Над його створенням працювали понад півроку. У розробці взяли участь спеціалісти з різних країн, а дизайном займався фахівець з Ізраїлю, який до цього працював у компаніях Apple i Google, повідомляє ресурс bagnet.org.

“Woolik–це зручна українська соціальна мережа з розкішною функціональністю, яка не поступається світовим аналогам, а в чомусь і переважає над ними. Місія Woolik – створити в Україні сучасну, естетично приємну, швидку і зручну соціальну мережу для ефективної комунікації між людьми по всьому світу.” – повідомляють розробники на сторінці сайту.

Нагадаємо, що це не перший досвід розробки подібних проектів. У різний час в Україні були запущені мережі WeUA, Друзі, НаМайдані, Січ.укр, Yachudo та низка інших. Проте вони не змогли набути тієї популярності, яка була і є в російських та світових онлайн-сервісів.

Останнє редагування Четвер, 07 вересня 2017 14:03

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.