26°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 26%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.03
Увійти

Новий директор КАТП «042802»

У Кам’янського КАТП 042802  новий директор. Відсьогодні очолювати єдине підприємство міста з вивезення відходів буде досвідчений керівник та комунальник Володимир Резніченко. Представив нового директора трудовому колективу очільник міста Андрій Білоусов.

Підприємство КАТП відповідає за своєчасний вивіз сміття і будь-які недоліки у роботі фахівців стають помітні одразу ж. Для керування такою організацією потрібен неабиякий досвід та відповідальність. Володимир Резніченко, на думку міського голови підходить як найкраще.За останні роки підприємство КАТП стало одним із кращих комунальних підприємств міста - приведена в порядок територія, розпочата технічна модернізація та значно розширений автопарк, налагоджена стабільна робота ремонтної служби. Не зупинятися на досягнутому планує і новий керівник.

Володимир Резніченко, подякував за довіру та пообіцяв й надалі тримати гідний рівень та надавати якісні послуги для мешканців. Адже чисте місто – це злагоджена робота стабільно працюючого підприємства, підсумував новий директор КАТП.

Останнє редагування Понеділок, 04 вересня 2017 16:23

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.