0°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 66%

Вітер: 24.14 km/h

USD 28.08   EUR 31.93
Новини 24

Новоспечені водії отримуватимуть права, які дійсні лише 2 роки

Тепер українці, які отримуватимуть посвідчення водія вперше, зможуть користуватися ним тільки два роки. Якщо протягом цього часу водій отримає, за порушення правил дорожнього руху, не більше двох штрафів - посвідчення можна буде обміняти на постійне.

Таку постанову прийняв Кабінет міністрів України. Крім того, Кабмін врегулював швидкість руху в містах - з 1 січня 2018 року вона становитиме 50 км/год замість дозволених раніше 60 км/год. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на відповідну постанову Кабміну України.

У постанові йдеться, що водійське посвідчення, видане людині вперше, буде діяти протягом двох років. У цей період водієві забороняється їздити зі швидкістю більше, ніж 70 км/год. Ті громадяни, які були позбавлені водійських прав в перші два роки і планують отримувати його повторно, повинні будуть пройти процедуру отримання прав знову. Для цього, потрібно буде пройти медогляд, підготовку відповідно до планів і програм та скласти іспити.

Видане, після позбавлення прав, водійське посвідчення вважається виданим вперше, а значить, воно також буде діяти тільки два роки. Якщо за два роки у водія буде менше двох адміністративних порушень, він зможе обміняти права на постійні без здачі теоретичного і практичного іспиту в службовому центрі Міністерства внутрішніх справ. Якщо порушень буде три і більше - доведеться здавати іспити.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.