19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 76%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.13   EUR 32.08
Увійти

Обласна рада клопотатиме перед Кабміном щодо змін правил вступу до вишів

Співпраця Дніпропетровської обласної ради з вищими навчальними закладами регіону приносить результати. Сьогодні, 25 січня, у «Дніпровській політехніці» (раніше – Національний гірничий університет) були презентовані новітні ініціативи розвитку вишів. Про це повідомила прес-служба облради.

Торік обласною владою було проведено моніторинг потреб ринку праці, інформацію зараз опрацьовують. Ці дані необхідно враховувати навчальним закладам задля успішної взаємодії з роботодавцями, аби розуміти потреби ринку. Таким чином, кожен спеціаліст-випускник буде затребуваний і працевлаштований. Обласна рада, зі свого боку, всіляко допомагатиме налагоджувати цей контакт.

Ключове завдання сьогодні – внесення змін у Правила прийому до вишів. Суть у тому, що переможці обласних олімпіад повинні мати певні преференції при вступі на місцях. Голова обласної ради Гліб Пригунов переконаний, що така підтримка талановитої молоді буде результативною: «Я неодноразово наголошував на тому, що молодь має залишатися в країні, та власне – в області! Співпраця між вишами і місцевою владою має призвести саме до цього. Певні преференції при вступі, підвищення показників працевлаштування та інші ініціативи ми будемо розглядати і підтримувати».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.