10°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 60%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.23   EUR 32.53
Новини 24

Очільник міста Андрій Білоусов виступив на ХІІ Українському муніципальному форумі Асоціації міст в Одесі

21 червня в Одесі стартував триденний XII Український муніципальний форум, який щорічно проводить Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Захід служить майданчиком, який дозволяє вибудувати ефективний діалог між представниками органів місцевого самоврядування та центральних органів державної влади. Участь у ньому беруть голови українських міст-членів АМУ, представники Верховної Ради, Кабінету Міністрів і профільних міністерств, а також міжнародні партнери Асоціації міст України та експерти.

Перший етап форуму пройшов під девізом «День Діалогу». Основною темою першої сесії стали досягнення і подальші кроки в сфері впровадження реформи децентралізації.

Активну участь у дискусії з представниками центральної державної влади взяв міський голова Андрій Білоусов. Як глава Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації міст України, а також в якості глави комітету правління АМУ з питань житлово-комунального господарства Андрій Білоусов, у присутності перших осіб держави, піднімав найбільш актуальні теми цієї сфери – від вдосконалення законодавчої бази до пошуку взаємодії та самостійного вирішення конкретних проблем на місцевому рівні.

Подальша програма форуму передбачає: 22 червня – «День місцевого економічного розвитку», 23 червня – «День стратегій», у рамках якого учасникам форуму будуть представлені результати соціологічного дослідження щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.