27°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 31%

Вітер: 11.27 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

Очільники Дніпра та Кам’янського підписали меморандум

24 листопада у приміщенні ОДА керівники області та міст Дніпро і Кам'янське підписали меморандум із підприємством-постачальником електроенергії – ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго».

Метою підписання меморандуму стала реструктуризація заборгованості та забезпечення безперебійного постачання електроенергії і води в зазначені.

Протягом багатьох років на комунальному підприємстві  обласної ради «Аульський водовід» сформувалася заборгованість перед ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» за постачену електричну енергію, в сумі близько 360 мільйонів гривень. У свою чергу, КП «Дніпроводоканал» та КВП КМР «Міськводоканал» заборгували 285 мільйонів гривень за постачання води населенню міст Дніпра і Кам'янського.

Наявність величезної заборгованості за електричну енергію призводить до реальної загрози відключення «Аульського водоводу» від електроенергії. Це, в свою чергу, спричинить зупинку підприємства, і, як наслідок, – припинення постачання води в міста Дніпро і Кам'янське. Без води можуть залишитись близько 1 мільйона жителів Дніпропетровської області, що спричинить необоротну екологічну катастрофу та багатомільярдні збитки.

Щоб не допустити відключення стратегічних підприємств від електроенергії, а населення – від водопостачання, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко провів ряд зустрічей, спрямованих на врегулювання проблемної ситуації.

За результатами переговорів між керівництвом області та головами міст і підприємством-постачальником електроенергії ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» було досягнуто домовленостей щодо реструктуризації зазначених боргів, терміном на 5 років, і списання штрафних санкцій та інфляційних нарахувань.

Губернатор висловив подяку міському голові Дніпра Борису Філатову та Кам'янському міському голові Андрію Білоусову за те, що вони знайшли розумний компроміс, а також керівництву ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» – за те, що почули владу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.