15°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 75%

Вітер: 11.27 km/h

USD 28.08   EUR 32.08
Увійти

Олександр Вілкул: «Час відкинути партійні прапори та амбіції, щоб в України з'явився шанс на нормальне майбутнє»

Співголова фракції Опозиційного блоку в парламенті Олександр Вілкул, виступаючи з трибуни Ради, звернувся до лідерів фракцій, груп та позафракційних депутатів. Для порятунку країни депутат закликав всі сили, які називають себе опозиційними, до об'єднання. Для цього всі повинні відкинути партійні прапори та амбіції, щоб в України з'явився шанси на нормальне майбутнє.

Опозиціонер закликав створити міжфракційну раду чи будь-яку іншу форму об'єднання.

«Спільно розробимо нові, якісні показники держбюджету, які створять мільйонам українців можливість вийти зі злиднів! На їх підставі Мінфін повинен скорегувати держбюджет», - підкреслив О. Вілкул: участь в цьому процесі фракцій, депутатських груп і позафракційних депутатів стане реальним індикатором того, хто насправді готовий працювати для захисту людей. В іншому випадку, з такою Верховною Радою, яка боїться йти на перевибори і не хоче працювати в інтересах людей, у України немає майбутнього », - додав нардеп.

Для створення реальної, а не інфляційної основи зростання зарплат і пенсій, Рада повинна, нарешті, проголосувати законопроекти з підтримки промисловості та відновленню миру.

«Незначні підвищення зарплат і пенсій насправді будуть з'їдені інфляцією. Реформи медицини і освіти - це, перш за все, закриття лікарень і шкіл. Пенсійна реформа - це скорочення кількості пенсіонерів. Збільшення грошей на субсидії вдержбюджеті - означає, що тарифи, які і зараз непідйомні для людей, будуть продовжувати рости! », - наголосив  О. Вілкул.

Об'єднавшись, відзначає нардеп, опозиційні сили можуть змусити владу змінити нинішню стратегію, яка руйнує країну.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.