4°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 84%

Вітер: 12.87 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Органи місцевого самоврядування готуються до літнього періоду

27 квітня у Кам`янській міськраді відбулося засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Його очолив перший заступник голови комісії з питань ТЕБ та НС, заступник міського голови Олександр Маслєнков.

Члени комісії розглянули кілька питань щодо запобігання та протидії масовим пожежам, попередження отруєнь дикорослими грибами, організації відпочинку громадян на водних об’єктах.

У нашому місті створено оперативний штаб з попередження виникненню пожеж у лісових масивах. Міському управлінню ДСНС доручено посилити контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки та створити запаси паливно-мастильних матеріалів на випадок гасіння великих займань.

Згідно з рішенням комісії, ДП «Дніпродзержинський лісгосп» доручено заборонити  у лісових масивах випалювання стерні і бур’янів. Керівництву підприємства спільно з Департаментом ЖКГ та будівництва міської ради треба відпрацювати питання вивозу сміття з лісопосадок міста та виконати заходи для недопущення утворення нових сміттєзвалищ.

Щодо отруєнь дикорослими грибами та ботулізму у літній період, то Кам`янському управлінню Держспоживслужби доручено посилити санітарно-просвітницьку роботу серед населення, а також перевіряти супровідну документацію на продукти харчування, що реалізуються у місті.

Далі члени комісії затвердили комплексний план щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста. Найближчим часом Департамент ЖКГ та будівництва міської ради повинен підготувати місця масового відпочинку до прийняття відпочиваючих.

Наприкінці засідання усі присутні заслухали доповідь Олександра Маслєнкова щодо усунення наслідків стихії, що вирувала у Кам`янському з 18 по 20 квітня. Управлінню екології та природних ресурсів міської ради доручено підготувати листи до Кабінету міністрів України та Дніпропетровської ОДА з проханням додатково виділити кошти на ліквідацію наслідків негоди.

Останнє редагування Четвер, 27 квітня 2017 16:42

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.