-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

«Основа» у Кам’янському

Сьогодні Кам’янське, у рамках всеукраїнського  туру, відвідали лідери партії «Основа» – її засновник народний депутат України Сергій Тарута та голова Андрій Ніколаєнко.

Представники партії провели прес-конференцію для ЗМІ та зустріч з громадськістю, де представили голову міського осередку партії. Сергій Тарута прийняв участь у зйомках політичної програми «Акценти» та відвідав Дніпровський металургійний комбінат.

Зустріч з Кам’янським керманичі Основи розпочали із знайомства з одним із кращих спортивних комплексів України – басейном  Мікомп. 

Для гостей була проведена екскурсія комплексом, велику зацікавленість в них викликала унікальна багатоступінчаста система очистки води. Оглянули сам басейн.  Також Керівники партії познайомилися з легендами плавання, не тільки міста а і всієї України – Іваном Сіваком, що в минулому з великим успіхом тренував збірну України та  чемпіоном світу з плавання Дмитром Краєвським.

«Це один з найкращих басейнів України, адже тут тренувалася Яна Клочкова, олімпійська збірна та інші чемпіони та призери з плавання. Басейн Мікомп, це приклад того, як бізнес, в рамках соціальної відповідальності, дає можливість формувати здорове суспільство» – зазначив в своєму інтерв’ю Сергій Тарута.

Далі делегація направилася на прес-конференцію до ресторанно-готельного комплексу «Шиллер», де представили Олега Мороза -  голову міського осередку «Основи» і розповіли пресі про своє бачення подальшого життя українців.

«Бідність, корупція і мир – це три найгостріші питання на сьогодні і ми знаємо, як вирішити ці проблеми» .наголосив голова політичної партії «Основа» Андрій Ніколаенко.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.