11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 75%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.23   EUR 32.63
Новини 24

Останній день обрати ВНЗ та професію

27 липня – останній день, коли можна подати документи на вступ до вищів. Сьогодні на Дніпропетровщині вже зареєструвалися близько 117 тис. абітурієнтів.

 

Правознавство, міжнародні відносини, менеджмент, економіка та інформаційні технології. Це спеціальності, які користуються високим попитом серед абітурієнтів Дніпропетровщини. Тут конкурс від 35 до 16 вступників на 1 бюджетне місце.

«У цьому році традиційно величезний попит серед абітурієнтів на гуманітарні спеціальності. Наприклад, конкурс на правознавство доходить до 35 осіб на місце. Такий невиправданий ажіотаж, адже роботодавці шукають найчастіше фахівців з технічних спеціальностей», - зазначають у департаменті освіти і науки ОДА.

Найпопулярнішим вишем Дніпропетровщини традиційно залишається Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара. Тут бажають вчитися найбільша кількість абітурієнтів. Туди вже подано 24,5 тисячі заяв. Серед лідерів - Криворізький національний університет – 11 тисяч заяв і Національний гірничий університет - майже 9 тисяч заяв.

Цього року у виші Дніпропетровщини вже подали заявки на вступ понад 2 тисяч абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

Прийом документів на вступ до вузів триватиме до 18 годин 27 липня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.