-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.23   EUR 30.63
Новини 24

Освітяни Кам’янського здобули золоті медалі на міжнародній виставці

15–17 березня у Києві відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Виставка проведена  Компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, повідомляє Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Олег Спірін, народний депутат України Віталій Курило.

Міжнародна освітня виставка – найбільший представницький форум країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу.

Цього року в роботі виставки взяли участь 758 закладів із 25 регіонів України та 12 країн світу. Уже традиційно протягом багатьох років у заході бере участь департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, який очолює директор Тетяна Онищенко, та 29 закладів освіти міста.

Усі учасники отримали Почесні дипломи виставки, а переможцями у конкурсі тематичних номінацій стали технічний ліцей, академічний ліцей № 15, гімназія № 11, колегіум № 16, заклади загальної середньої освіти № 12, 23, 25, 30. Усі вони були нагороджені Золотими медалями.

У рамках проведення Дев’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» також  відбувся семінар, на якому було представлено досвід роботи департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради на тему «Інноваційні підходи до розбудови інклюзивної освіти як умова розвитку соціальної компетентності дітей і молоді з особливими потребами».

Семінар пройшов на високому організаційному та методичному рівні, про що свідчать відгуки науковців та учасників заходу.

Останнє редагування Середа, 21 березня 2018 11:13

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.