-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.38   EUR 30.93
Новини 24

Папа Римський покарав дев’ятьох українських монахів

Папа Римський Франциск затвердив декрети про вилучення з чернецтва дев'ятьох українських ченців. Про це повідомив «Експрес-онлайн» із посиланням на інформацію Української греко-католицької церкви.

Під час перевірок монастирів у селах Колодіївка та Великі Бірки на Тернопільщині виявили порушення чернечої дисципліни та здійснення молитов екзорцизму без окремого дозволу.

«Про сестру Марію Баран із монастиря у Великих Бірках почали говорити в 2004 році. Вона нібито чула голос Бога Отця, Бога Сина, Бога Духа Святого, Пресвятої Богородиці і деяких святих. Деякі «послання» записував отець Планчак. Священик підтверджував їхню правдивість і походження від Бога, не маючи на це повноважень, про що офіційно заявили в Синоді УГКЦ», – йдеться в повідомленні.

Частина ченців не дотримувалися уставу, а в діяльності керувалися вказівками «пророчиці». Для остаточних висновків у монастирях працювала спеціальна комісія, створена розпорядженням глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. Вона не виявила жодних ознак того, що «об’явлення», чи «голоси» Марії Баран та інших сестер монастиря Введення в храм Пресвятої Богородиці мають надприродне походження. Натомість було стверджено, що ті, хто їх поширює, маніпулюють поняттями чернечого послуху та духовного проводу.

Папа Римський затвердив декрети Архієпископа і Митрополита Василя (Семенюка) про видалення з монашого стану дев’яти ченців. Це рішення є остаточним і не може бути оскаржене.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.