20°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 74%

Вітер: 22.53 km/h

USD 28.13   EUR 32.08
Увійти

ПАТ «ДМК» можуть відключити від електроенергії

Сьогодні у Кам’янському відбулося засідання комісії з  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті. На початку засідання члени комісії розглянули питання про стан роботи «Міськводоканалу». Як виявилося підприємство сьогодні працює лише у режимі аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації щоденних аварій.

Cкрутне становище і на містобудівному підприємстві. На сьогодні заборгованість підприємства «Дніпровський металургійний комбінат» за електроенергію складає 172 млн гривень. Сплатити рахунки «Дніпрообленерго» підприємство наразі не має можливості, адже працює лише на 25% від своєї потужності. «ДМК» можуть відключити від електропостачання. 

 Підприємства «Міськводоканал» та «РЕМ» в свою чергу мають заборгованість перед «ДМК» - 13,9 тис. грн. та близько 90 тис. грн. відповідно.

На сьогодні члени комісії вирішили заборонити відключення від електроенергії каналізаційної насосної станції. Та, якщо все ж таки стан ПАТ «ДМК» буде погіршуватися і надалі, депутати розробили запобіжний захід.

                                                     

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.