18°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 84%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

ПАТ «ДМК» законсервували

30 березня Генеральний директор ПАТ «ДМК» В’ячеслав Мосьпан підписав наказ № 305 «Про роботу комбінату в умовах зупинки основного виробництва» та № 307 «Про «гаряче» консервування обладнання комбінату». Про це повідомляє офіційний сайт комбінату.

Керівники структурних підрозділів зобов’язані провести безпечну зупинку обладнання і прийняти міри по забезпеченню його збереження після зупинки, а також забезпечити мінімальне споживання всіх видів енергоресурсів.

На період вимушених простоїв, згідно з цим наказом, буде призупинено нарахування доплати за суміщення професій, розширення зони обслуговування, тимчасово відсутнього працівника, за керівництво бригадою, а також надбавок за високу професійну майстерність.

Директорам за напрямами, головним фахівцям необхідно посилити контроль за раціональною організацією робіт і оптимальної розстановкою персоналу, ефективним використанням коштів на оплату праці.

Окрім цього, буде посилено контроль пропускного режиму і активізована робота по запобіганню спроб розкрадання майна комбінату.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.