-2°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 88%

Вітер: 9.66 km/h

USD 27.18   EUR 30.93
Новини 24

ПАТ «Мотор Січ» виготовлятиме гелікоптери для служби порятунку

Публічне акціонерне товариство "Мотор Січ" м. Запоріжжя, є одним з провідних в світі виробників авіаційних двигунів і промислових газотурбінних установок. У прес-службі підприємства розповіли про те, що "Мотор Січ" отримало державне замовлення на виготовлення вертольотів для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В'ячеслав Богуслаєв (народний депутат України V, VI, VII і VIII скликань, а також один з 100 найбагатших людей в нашій державі), який є президентом компанії і генеральним конструктором підприємства, розповів, що робота над створенням нової техніки почнеться вже в першому кварталі наступного року. Орієнтовним терміном здачі першої партії в експлуатацію називають травень 2018 року.

В "Мотор Січ" запевняють, що техніка, яку їм належить сконструювати, зможе працювати за будь-яких погодних умов, включаючи посадку вертольотів і роботу на льоду. Нові авіамашини, які називають універсальними і всепогодними, дозволять бійцям ДСНС оперативно і якісно виконувати свою роботу, а значить вони зможуть врятувати ще більше життів і надати допомогу більшій кількості нужденних.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.