14°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 54%

Вітер: 17.70 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Патріотична акція від ДніпроОДА - важкопоранені бійці стрибали з парашутом

Адреналін, драйв та віра у власні сили, -  розповідають про свій перший стрибок з парашутом 8 важкопоранених бійців АТО. Хлопці, незважаючи на важкі поранення в АТО, на пропозицію підкорити висоту відповіли «Так! Ми можемо!».  Цю  патріотичну акцію для них організувала Дніпропетровська ОДА.

Підкорили 4 тисячі метрів висоти 8 важкопоранених в АТО бійців. Стрибали на аеродромі у Майському. Наймолодшому з бійців 20 років, найстаршому – 50. Майже всі вони у небі вперше. Задля безпеки напередодні хлопці пройшли медкомісію, інструктаж, стрибали в тандемі з досвідченим інструктором.

«Хлопці зробили не просто крок в небо, це великий крок вперед. Вони ще раз доводять – «так, ми можемо» радіти життю, рухатися вперед та долати нові висоти. Це сильні духом чоловіки, і нам є чому у них повчитися.

Спочатку кожен боєць зробив по одному стрибку. Після цього вже професійні десантники піднялись у небо та утворили незамкнене коло. Одне символічне місце залишили для тих, хто не повернувся із зони АТО. В пам'ять про їх подвиг та героїзм.

Учасники переконані, це не остання акція. І вони вже готові брати участь у наступних.

«Хлопці пройшли справжнє пекло у зоні АТО. Вони захищали нашу країну, отримали поранення, видужали і повернулися до мирного життя. «Так! Ми можемо», – говорять вони. І за їх настроєм ми розуміємо - вони у нас герої і це не остання акція», - зазначила радник голови ОДА Ольга Горб.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.