Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

Переможницю конкурсу «Міс Україна» позбавили титулу через шлюб і дитину

Організатори Національного конкурсу краси «Міс Україна 2018» дискваліфікували цьогорічну переможницю Вероніку Дідусенко після того, як виявилося, що вона була у шлюбі й має дитину. Про це повідомляє видання «Хмарочос».

За умовами, учасниці не повинні перебувати у шлюбі до або під час конкурсу, а також мати дітей. Про те, що 23-річна Дідусенко була заміжня та має дитину, оргкомітет дізнався від журналістів.

«Ми толерантні і поважаємо жінок з дітьми, заміжніх та розведених – усіх… Але для цього існує інший конкурс «Місіс Україна», де заміжні, розведені, з дітьми можуть брати участь», – заявила виконавча директорка конкурсу Вікторія Кіосе.

За її словами, такі самі вимоги висувають у міжнародному конкурсі «Міс світу 2018». Кіосе наголосила, що оргкомітет національного конкурсу ризикував втратити ліцензію через недостовірні дані.

Конкурс краси відбувся 20 вересня. Під час традиційного дефіле в купальниках учасниці були не на підборах, а у кросівках – цим вони намагалися сказати, що виступають за здоровий спосіб життя.

На запитання ведучих, з якими персонажами минулого вони хотіли би зустрітися, учасниці висловили бажання поспілкуватися з Гітлером, Пабло Ескобаром і Мішею Япончиком.

Вероніка Дідусенко – киянка, закінчила бакалаврат у Національному університеті Шевченка за спеціальністю «математика». Нову «Міс Україна» оберуть 30 вересня.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.