0°C

Кам’янське

Зливи сніг

Вологість: 100%

Вітер: 27.36 km/h

USD 28.03   EUR 31.98
Новини 24

Перші висновки екологічної комісії по ДМК

Тетяна Плєшакова, начальник управління екології та природних ресурсів міської ради повідомила про дані лабораторних досліджень атмосферного повітря в зоні впливу меткомбінату.

Згідно з ними, у повітрі зафіксовано перевищення вмісту пилу в 4 рази та інших показників, повідомляє прес-служба МР.

Начальник служби охорони навколишнього середовища ПАТ «ДМК» Юрій Байрак пояснив, що збільшення обсягів викидів пов’язане з тим, що меткомбінат наберає обертів після простою.

8 вересня на меткомбінаті працюватиме екологічна інспекція,за підсумками роботи якої складуть акт з результатами перевірки та подальшими рекомендаціями для покращення ситуації.

Щодо графіту,то з цими викидами боротись найважче через їх багатошарову структуру. Для його уловлювання на ДМК працюють спеціальні газоочисні установки, а залишки пилу не викидаються, а перенаправляються на підприємства, які його перероблюють. За словами Юрія Байрака, пил доменних печей також повторно використовується у виробництві.

За підсумками засідання лишилося еще досить багато питань,які члени комісії вирішили розглянути безпосередньо на території заводу. Протягом тижня екологічна комісія проведе виїзне засідання на комбінаті та визначить першочергові заходи для покращення екологічної ситуації.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.