Кам’янське

USD 26.53   EUR 29.68
Новини 24

Під час масових заходів поліція Кам’янського працюватиме в посиленому режимі

8 та 9 травня під час проведення масових заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні правоохоронці Кам’янського працюватимуть у посиленому режимі. Усі зусилля поліцейських будуть скеровані на дотримання публічної безпеки і порядку в місті.

На період святкування у місцях проведення заходів передбачена достатня кількість працівників поліції. На вулицях міста буде збільшено кількість автопатрулів патрульної поліції.

Поліція звертається до всіх мешканців та гостей міста з проханням бути толерантними, уникати провокацій, поводитися коректно, ввічливо і не зловживати спиртними напоями, уважно стежити за своїми дітьми, аби вони не загубились у натовпі. Якщо так сталося, що дитина загубилася, звертайтесь по допомогу до поліцейських.

Правоохоронці акцентують увагу на дотриманні Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Також нагадують, що публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення тягне за собою адміністративну відповідальність.

Не забувайте про заходи безпеки при поводженні з підозрілими предметами, залишеними без нагляду. У разі їх виявлення негайно повідомляйте про це правоохоронців, які несуть службу поруч, або телефонуйте «102» та «101».

Джерело: Кам’янський відділ поліції

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.