16°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 22.53 km/h

USD 26.23   EUR 30.83
Увійти

Підсумки візиту до Кам’янського іспанського скульптора Карлоса Гарсіа Лаоса

У Музеї історії міста відбувся цикл майстер-класів відомого іспанського скульптора Карлоса Гарсіа Лаоса.

Концептуальні роботи митця представлені на виставці «Шевченко і Гойя: споріднені душі» поряд із копіями графіки Тараса Шевченка та офортів Франсиско де Гойї, що зберігаються у музеї художника в Сарагосі. Цей міжнародний творчий проект був реалізований Національним музеєм Тараса Шевченка за підтримки Посольства Королівства Іспанії в Україні та Департаменту культури провінції Арагон.

Іспанський скульптор зустрівся з місцевими журналістами і художниками, розповів про свою творчість, поділився власним баченням ролі мистецтва в сучасному світі.

Працівники музею ознайомили скульптора з історичними пам’ятками, а представники міського відділення клубу «Коло» організували пізнавальну поїздку до Петриківки. Народне мистецтво козацького краю так вразило гостя, що він запропонував організувати виставку петриківського розпису в Іспанії. Також Лаос відвідав майстерню свого колеги, відомого кам’янського скульптора Гарніка Хачатряна, який також активно використовує метал та зварювання в своїй творчості, обговорив з ним технологічні  аспекти творчого процесу.

Але головним підсумком свого п’ятиденного візиту скульптор вважає серію проведених тут майстер-класів та воркшопів, об’єднаних темою концептуального мистецтва. У них взяли участь як діти, учні художніх шкіл Кам’янського, так і зрілі майстри з нашого міста та Дніпра.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.