1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 60%

Вітер: 27.36 km/h

USD 28.13   EUR 31.88
Новини 24

Підтримка кам’янчан

Для надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу, поліпшення благоустрою міста, у зв’язку зі скороченням чисельності працюючих на підприємствах міста та з прогнозним збільшенням осіб, які отримуватимуть послуги служби зайнятості, виконком Кам’янської міської ради прийняв рішення про організацію громадських робіт у місті в 2017 році.

Затверджено перелік видів громадських робіт та список роботодавців, за участю яких планується їх проведення.

Передбачені, зокрема, такі види робіт, як благоустрій та озеленення території міста, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг, роботи, пов’язані з будівництвом, ремонтом або реконструкцією об’єктів соціальної сфери, ремонтом мереж тепло- та водопостачання, дорожнього покриття на території міста, технічна підготовка документації та кур’єрська доставка документів, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій.

Проведення громадських робіт планується за участю низки комунальних підприємств та закладів, адміністрацій районів міста, а також управлінь соціального захисту населення. Затверджено порядок перерахування коштів міського бюджету комунальним підприємствам для організації та проведення таких робіт.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.