-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 100%

Вітер: 12.87 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

Питання до VIII сесії

Вже не за горами  VIII сесія сьомого скликання. Вона відбудеться 17 червня. З цього приводу секретар міськради Олександр Залевський провів брифінг. На сесію винесено майже півсотні питань та більше десятка додаткових, серед яких депутатські звернення.

Депутати обговорюватимуть різнопланові питання з комунальної, економічної, екологічної, соціальної сфери міського життя. Одне з питань, на якому зупиняється секретар – це ініціатива передати міські лікарні у комунальну власність міста - з обласної.

Ще одне питання сесії – перейменування метеостанції в комунальне підприємство «Екосервіс». За планами у них розшириться сфера діяльності, зміниться статут. Крім нової метеостанції планують створити і підприємство для обслуговування цвинтарів, зокрема нової території, відведеної під поховання містян у районі лівого берегу. 

Ще у п’ятницю будуть розглядати затвердження порядку розміщення пересувних торговельних точок по місту, а також заборону торгівлею спиртним у торгових точках з 21:00 вечора до 8 години ранку.

Серед  додаткових питань значиться питання участі міста у програмі кредитування світовим банком на суму понад 100 мільйонів євро, яку планується витратити на модернізацію та переобладнання міської ТЕЦ, водоканалу, а також впровадження на підприємствах програми енергозбереження.

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.