27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 27%

Вітер: 6.44 km/h

USD 27.93   EUR 32.03
Увійти

ПК ім. Горького знову працюватиме

У Палаці культури імені Горького проводяться як внутрішні, так і зовнішні ремонтні роботи. З особистою перевіркою об’єкт відвідав міський голова Андрій Білоусов. У виїзній нараді взяли участь: перший заступник міського голови Олександр Чернишов, керівництво Департаментів міської ради та комунальних підприємств, профільні фахівці, а також директор міського театру ім. Л. Українки Маргарита Кудіна.

 

Останні 10 років будівля пустувала та поступово руйнувалася. Тоді палац був власністю підприємства «Смоли», а зараз його передано у комунальну власність міста, зокрема на баланс міського Академічного театру ім. Л. Українки. Окрім нового власника, з’явиться і нова назва – «Академічний  театр ім. Л. Українки «нова  сцена»».

Практично у всіх внутрішніх приміщеннях Палацу культури сьогодні ведуться ремонтно-відновлювальні роботи. Іде технічний процес підключення електромереж. Найближчим часом планується розпочати монтаж системи опалення. Днями в будівлі розпочнуть роботи з укриття крівлі та оздоблення фасаду. Майже усі роботи у ПК Горького виконується силами робітників Кам’янського Академічного театру. Робота ж підрядних організацій здійснюється під контролем КП «УКОЖФ».

«Минулого року ми відновили сквер за ПК Горького, відремонтували вулицю Івана Сірка, відновили освітлення на вулиці Миколи Лисенка. На початку вересня ми запустимо цей об'єкт в експлуатацію. Крім театральної сцени, тут є чимало приміщень, де діти зможуть займатися творчістю в спеціально створених гуртках і секціях. Усе це значно оживить цей район, та й усе місто загалом», – наголосив Андрій Білоусов.

Усі роботи з реконструкції будівлі палацу йдуть за графіком. Відкриття планується до Дня міста. Саме тоді на новій сцені зіграють першу виставу, а якою вона буде, поки що таємниця. Тож зовсім скоро тут можна буде побачити  дитячі та спеціально-поставленні камерні вистави. На відкриття палацу чекають і місцеві мешканці. Люди кажуть, що в цьому районі такий заклад дуже актуальний.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.