7°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 79%

Вітер: 8.05 km/h

USD 28.18   EUR 32.63
Новини 24

Плани на сесію міської ради

Напередодні чергової сесії, секретар Кам’янської міської ради Олександр Залевський окреслив основні пункти порядку денного, які будуть винесені на розгляд депутатів.

Представникам засобів масової інформації міста було анонсовано 21 основне та декілька додаткових питань. Нагадаємо 18 сесія відбудеться 21 липня.      Перший проект питання, стосувався змін до міського бюджету. Так, за ініціативою народного депутата Олександра Дубініна в місто зайшло 4, 6 млн гривень для проведення ремонту  у школі № 9. З міського бюджету планується виділити кошти для погашення боргів «Тепломережі» через різницю у тарифах. Також планується виділити кошти на ремонт 2-го резервного котла.

Передбачаються зміни і до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік. Стосується це ремонту 9 школи, реконструкції елінгу по вул. Логінова, а також виділення з державного бюджету 15 млн гривень на ремонт міського Центру надання адміністративних послуг.

Депутати також розглянуть питання про виконавчий комітет міської ради: кілька громадських організацій виступають з ініціативою виключити зі складу виконкому Анатолія Савенка та Євгена Найди. Розглядатимуть і земельні питання. Планується змінити порядок обчислення та сплати земельного податку.

Погоджуватимуть на сесії і проект рішення про зміни до екологічної програми міста.

Серед додаткових питань– зміни до генплану селища Карнаухівка. Компанія «Нібулон» пропонує розмістити у селищі свій зерновий термінал. Підприємство готове вкласти кошти у благоустрій селища та врахувати побажання мешканців. Між тим, жителі Карнаухівки погоджуватися на пропозицію не поспішають. 

Останнє редагування Вівторок, 18 липня 2017 17:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.