17°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 17.70 km/h

USD 26.38   EUR 30.93
Увійти

«Platinum Bank» визнали неплатоспроможним

Відповідно до вимог статті 76 Закону України "Про банки і банківську діяльність", 10 січня 2017 року Правління Національного банку України прийняло рішення "Про віднесення ПАТ " Platinum Bank " до категорії неплатоспроможних". Про це повідомляє офіційний сайт Нацбанку України.

Станом на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу. ПАТ " Platinum Bank " подало до Національного банку план реструктуризації, який передбачав виконання низки заходів з метою докапіталізації банку. Протягом 2016 року керівництво та власники вживали заходи для виконання вимог з докапіталізації. Зокрема, шляхом погашення кредитів позичальників - пов’язаних осіб, надання безповоротної фінансової допомоги від акціонера, збільшення обсягу забезпечення за кредитами.

Національний банк наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ " Platinum Bank " отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму - 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Він же забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4.8 млрд. грн.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.